Питання
до самопідготовки на тему: "Електричний струм у средах"
1. Чому
саме водні розчини солей, кислот і лугів є провідниками? Як називають носії
струму у водних розчинах?
2. Чому
електропровідність напівпровідників вимірюють при слабкому освітленні, майже у
темряві? Як назівають носії струму у напівпровідників?
3. Обгрунтуйте
, чому електрична дуга утворюється при низких напругах, а іскровой розряд – при
дуже високих. Як назівають носії струму у газах?
4. Чому
електроліт у розчині чи розплаві є електрично нейтральний, хоча він містить
величезну кількість йонів обох знаків? Як називають носії струму у водних
розчинах?
5. Чому
електропровідність напівпровідників залежить від домішків? Яки типи
проводимості у напівпровідників вам відомі?
6. Чому
електроскоп, розміщений недалеко від полум’я свічки, дуже швидко розряджается? Яки види
газових розрядив вам відомі? Пріведить приклади їх застосування.
Комментариев нет:
Отправить комментарий